+90 (531) 820 08 80
Calisma Zamanı
Pazartesi-Cumartesi : 8 AM - 6 PM
Bizi Arayin
+90 (531) 820 08 80
Mail
info@nisansucuklari.com
tutuncuogluturkiye@hotmail.com
Hakkımızda
 
Bız Ne Yaparız
Babası Ali TÜTÜNCÜOĞLU’nun Makine mühendisi Olmasına Rağmen Karkas Kesim Ve Kendisine Ait 16.000 m2 Besi Üretim Çiftliğinde Faaliyet Göstermesiyle Kendisi 2005 Yılında Et Sektöründe Faaliyet Göstermeye Başlayan Hakan TÜTÜNCÜOĞLU 2007 Senesinde Et Mamülleri Üretimine Başlamış Ve Kısa Süre İçerisinde Başarıyı Yakalamıştır. Türkiye Genelinde Bünyesi Altında 8 Markayla Hızla Büyüyen Fırmamız, Yemediğini Yapmayacak Ve Satmayacaksın Politikasını İle Edinmiş Sağlam İşe, Temizlik ve Hijyene Önem Vermiştir.
 

VİZYONUMUZ

Çiftlikten Sofraya TÜRK GIDA GÜVENLİK VE KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ Şartlarını benimseyerek , uygulayarak, koruyarak ve 
sürekli geliştirerek güvenilir, sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Benzersiz lezzetleriyle soframızın baştacı olmaktır.
 

MİSYONUMUZ

Türk damak tadına uygun doyulmaz lezzette ürünleri tüketici ile buluşturan kaliteli lezzetli ve sağlıklı et ve et ürünleri 
üreterek ülkemiz, toplumumuz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer üreten sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.
 

TEMEL İLKEMİZ

Asla yemeyeceğimiz ürünü üretmeyiz ve satmayız. Ürettiğimiz her ürünün arkasındayız.

 
Kalite Politikamız
Kalitemizin güvencesi İSO ve HACCP standartlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetini esas alan kalite anlayışıyla; onların istek ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak, yasal mevzuat şartlarına uygun üretim yaparak tüketici sağlığını korumak, sürekli iyileştirme ilkesi ile maksimum kalitede üretim yapmak temel ilkelerimizdir. Tüm birimler çalışmalarında çevreye duyarlı ve doğal dengeye saygılıdır.

Hijyen,Temizlik Ve Sağlık

Ürün yada üretim kalitesinden ödün vermeden, hijyenik şartlarda, en gelişmiş teknoloji ve kaynaklarını etkin kullanarak ürünlerini ve markasını Türkiye pazarında aranır konuma getiren Fazlıoğlu Et ve Et Ürün Gıda Sanayi Ticaret A.Ş, müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla vizyonunu daima geniş tutmaktadır.

 

Ürünlerimizin insan sağlığı üzerindeki kritik etkisinin bilincinde olan Fazlıoğlu Et ve Et Ürün Gıda Sanayi Ticaret A.Ş çalışanları, bu bilincin tedarikçi ve müşterilerimizde de oluşması için çalışmaktadır.

Zamanında Teslimat
Müşteri İle İyi İletişim
Uygun Fiyatlar
Hızlı Cevap
Kaliteli Ürünler
Mükemmel Sonuç
NİŞAN SUCUKLARI HAKKIMIZDA
Babası Ali TÜTÜNCÜOĞLU’nun Makine mühendisi Olmasına Rağmen Karkas Kesim Ve Kendisine Ait 16.000 m2 Besi Üretim Çiftliğinde Faaliyet Göstermesiyle Kendisi 2005 Yılında Et Sektörüne Adım Atan Hakan TÜTÜNCÜOĞLU 2007 Senesinde Et Mamülleri Üretimine Başlamış Ve Kısa Süre İçerisinde Başarıyı Yakalamıştır. Türkiye Genelinde Bünyesi Altında 8 Markayla Hızla Büyüyen Fırmamız, Yemediğini Yapmayacak Ve Satmayacaksın Politikasını İle Edinmiş Sağlam İşe, Temizlik ve Hijyene Önem Vermiştir.
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazartesi - 9:00AM to 6:00PM

Salı - 9:00AM to 6:00PM

Çarsamba - 9:00AM to 6:00PM

Perçembe - 9:00AM to 6:00PM

Cuma - 9:00AM to 6:00PM

Cumartesi - 9:00AM to 6:00PM
+90 (531) 218 04 27
info@nisansucuklari.com
tutuncuogluturkiye@hotmail.com
Merkez : Hisar Mah. Bağlar Sok. No:11
Merkez Şube: Fakı Paşa Mah. Tuz Pazarı Cad. No :03
Fabrika: Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar
İLETİŞİM BİLGİLERİ